Aktualności

Dołączamy do projektu „Mamy swoją energię”! Co to oznacza? Razem z kibicami zespołu Czarni Słupsk chcemy zapewnić możliwość startu tej drużynie w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2017/18. Dołączajcie wybierając nagrody!Od teraz w puli nagród znajdziecie unikatowe etui na Wasze telefony. Każdy kibic zainteresowany obudową z logiem akcji, ma możliwość wyboru spośród ośmiu modeli telefonów. Więcej informacji na stronie https://fans4club.com/pl-czarni

Nowoczesny i oryginalny futerał z eco materiału imitującego len. Stylowe obszycia i eleganckie połączenia kolorystyczne sprawiają, że doskonale podkreśla wygląd telefonu i zapewnia swobodę jego użytkowania. Futerał posiada wygodne magnetyczne zapięcie i rozkłada się do pozycji książkowej. Wewnątrz znajdują się praktyczne kieszonki na podręczne dokumenty, w tym jedna większa - szeroka na całą długość etui, w której zmieszczą się większe notatki i banknoty.

Elegancki klasyczny futerał pionowy dopasowany do modelu Soft Flexi z wysokiej jakości materiałów. Brzegi wzmocnione grubym szwem gwarantują trwałość kabury. Cała konstrukcja jest usztywniona, dzięki czemu zapewnia odpowiednią ochronę dla urządzenia. Miękkie wykończenie środka chroni ekran przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami. Kabura posiada w środku kieszonkę do przechowywania niezbędnych dokumentów, a zapinanie na podwójny magnes gwarantuje swobodę użytkowania.

Z okazji świąt składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.

Dzięki naszym stylizacjom Twój smartphone może dostać nowego oryginalnego wyglądu. Poprzez indywidualne etui możesz wyrazić swoją osobowość, pokazać innym swoją pasję. Nasze produkty przede wszystkim pełnią funkcję ochronną dla Twojego telefonu ale również dzięki nowoczesnemu designowi sprawiają, że urządzenia nabierają noweg, świeżego spojrzenia.

Firma w liczbach

200

Projekty

3297

Klienci

193

Grafiki

31

Akcesoria GSM